אמץ חניך

תנועת הנוער פועלת מתוך אמונה שאפשר ורצוי להשיג עתיד טוב יותר. יש בנו רצון עז לשנות ולשפר את פני החברה הישראלית. לדעתנו, עשייה מתוך ערכים כמו שוויוניות, סולידריות, מעורבות חברתית וציונות היא הכרחית, ויכולה להביא להשפעה אמיתית על הקהילה בה אנחנו פועלים.

הפעילות מבוססת על מודל פעילות ייחודי אשר מניע רשת מתנדבים ענפה בכל רחבי הארץ. יחד, אנחנו מייצרים עשייה חינוכית משמעותית בכל רחבי הארץ ומובילים להגשמה עצמית וחברתית. הפעילות כבר מתקיימת כיום בעזרת 7000 חניכים ומדריכים, 50,000 בוגרים ומאות אנשים בעלי השפעה בסניפים בכל רחבי הארץ.

לצד הפעילות השוטפת, מפעילה התנועה את מסלול גרעין שבילים הפועל לקידום הפריפריה החברתית של מדינת ישראל. מערך הפעילות מגוון וכולל החל מהדרכה וחונכות ועד לסיוע לצוותי טיפול מקצועיים.

בעקבות הצלחת הפעילות השוטפת ופעילות גרעין שבילים אנחנו שואפים להרחיב את פעילותינו ולאפשר לחניכים ובני נוער נוספים לזכות וליהנות מהפעילות. לצערנו, ישנם בני נוער אשר נבצרה ממשפחתם האפשרות להשתתף במפעלי התנועה בשל אילוצים כלכליים. כתנועת נוער, אנו שואפים לאפשר לכל חניך וחניך לקחת חלק באופן שוויוני בפעילויות התנועה, ללא קשר למצב הכלכלי של משפחתו. כמו כן, אנו שואפים להפנות את המרץ, הידע והניסיון שלנו להקמת קומונות נוספות ברחבי ישראל. כדי שזה יתאפשר, אנחנו זקוקים לסיוע שלכם.

מגוון האפשרויות לעזרה רחב, ואנחנו בטוחים שתמצאו את מקומכם איתנו. ניתן לסייע הן באמצעות ״אימוץ״ חניך וסבסוד השתתפותו בפעילות התנועתית, והן באמצעות סיוע להקמת קומונות נוספות ברחבי הארץ. לאלו מכם שמעוניינים בכך – נשמח להיפגש עמכם, להציג לכם את תכניות העבודה שלנו ולחבר אתכם למעגל השותפים שלנו. כל סיוע חשוב ומבורך, קטן כגדול. תודה!

אימוץ חניך

נא מלא את הטופס על מנת לאמץ חניך

    עוגיות

    אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

    מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

    על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.